Skip to main content
Wybrane zrealizowane inwestycje.

Sprzedane w 2023 r.

Osiedle ul. Kasztanowa Jakubowice Konińskie

Domy położone są w przepięknej, zielonej okolicy z doskonale rozwiniętą infrastrukturą komunikacyjną.
W bliskim sąsiedztwie inwestycji znajduje się las oraz liczne tereny zielone.
W ramach inwestycji powstało 5 domów wolnostojących z dużymi garażami o powierzchni od 150m².

Sprzedane w 2022 r.

Domy w zabudowie bliźniaczej ul. Grafitowa Marysin

Domy przy ulicy Grafitowej w Marysinie zostały oddane do użytku w 2022 roku. W ramach inwestycji powstało 4 domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 152 m². Marysin to idealna propozycja dla osób szukających ciszy i spokoju na przedmieściach. Z domów rozpościera się widok na tereny zielone.

Sprzedane 2022 r.

Pierwszy etap realizacji osiedla Villa Laura

kalinówka etap I
kalinówka etap I

Sprzedane 2022 r.

Snopków

W ramach inwestycji powstały 4 domy wolnostojące o powierzchni 142m² z wysokiej jakości materiałów zlokalizowane w Snopkowie. Każdy z domów został wyposażony w duży dwu-stanowiskowy garaż oraz ogród.
Snopków

Sprzedane 2018 r.

Lublin ul. Platanowa

Platanowa to zamknięte osiedle dwóch budynków w zabudowie szeregowej (łacznie 8 lokali) w prestiżowej okolicy domów jednorodzinnych. Piękna przestronna część dzienna, trzy sypialnie z dwoma łazienkami i duży garaż na dwa auta. Wysokiej jakości materiały jakie zostały użyte podczas budowy oraz wykończenia powodują, że nasza inwestycja jest niezwykle atrakcyjna. Do każdego lokalu przynależy ogród. Dodatkowo w promieniu 10 min spacerem znajdują się szkoła, przystanek, markety. Wybudowaliśmy osiem segmentów o metrażu od 130 do 150 m².

Sprzedane w 2018 r.

Kalinówka ul. Chmielna

Dom przy ulicy Chmielnej w Kalinówce to idealna propozycja dla osób szukających ciszy i spokoju na przedmieściach. Z domów rozpościera się widok na całą panoramę Lublina. W przeciągu 5 min dotrzesz do wszystkich potrzebnych do codziennego funkcjonowania miejsc. W ramach inwestycji powstały 3 domy wolnostojące o powierzchni użytkowej 165 m² z garażami dwustanowiskowymi na działakch 5 arów.
kalinówka chmielna

Sprzedane w 2018 r.

Osiedle Skowronkowa
Sławin, Lublin

W ramach inwestycji powstały dwa domy bliźniacze oraz cztery domy w zabudowie szeregowej, oferując różnorodne opcje mieszkaniowe. Doskonała lokalizacja przy ulicy Skowronkowej w Lublinie zapewnia świetnie rozwiniętą infrastrukturę komunikacyjną, a domy zostały wybudowane z wysokiej jakości materiałów, gwarantując trwałość i komfort.
Osiedle Skowronkowa Sławin

Sprzedane 2018 r.

Lublin ul. Poli Gojawiczyńskiej

Inwestycja Poli to 11 mieszkań jakie znajdują się na ulicy Poli Gojawiczyńskiej. Dookoła sąsiedztwo domów jednorodzinnych idealne dla ciebie i twojej rodziny. Bezpośrednio przy budynku znajduje się plac zabaw z siłownią pod chmurką. Całość inwestycji została ukończona w drugiej połowie 2017 r.