Skip to main content
Aktualne inwestycje.

Osiedle domów przy Grafitowej Marysin

To inwestycja na nowym osiedlu z pełną infrastrukturą, na przedmieściach Lublina, którą pokochasz od pierwszej wizyty. Charakteryzuje ją świetna lokalizacja i połączenie komunikacyjne z Lublinem - domy znajdują się zaledwie 8 km od Placu Litewskiego i 700 m od przystanku, skąd mamy bardzo dobry dojazd do miasta. Takie rozwiązanie pozwala wieść komfortowe i spokojne życie z dala od miejskiego zgiełku.

Osiedle Villa Laura Kalinówka

Osiedle VILLA LAURA to idealne miejsce dla osób, które pracując w Lublinie, chcą uciec od wielkomiejskiego hałasu i zacząć mieszkać - wypoczywając w miejscu spokojnym, pogodnym, zielonym, relaksującym, z pięknymi widokami.

Osiedle Zacisze Franciszków

Nowe osiedle przy ulicy Szkolnej we Franciszkowie to połączenie atutów posiadania własnego domu z prywatnym ogródkiem na zamkniętym terenie oraz udogodnień przebywania blisko wszelkich walorów miasta.

W trakcie projektowania

Inwestycja Lublin
ul. Strzeszewskiego

Budynek usługowo-użytkowy w Lublinie przy ulicy Strzeszewskiego. W budynku będą lokale usługowe oraz handlowe o różnych powierzchniach. Zapraszamy wkrótce.

W trakcie projektowania

Osiedle ul. Cisowa Jakubowice Konińskie

Osiedle przy ulicy Cisowej w Jakubowicach Konińskich to doskonały wybór dla osób poszukujących przestronnego i nowoczesnego domu. Okolica charakteryzuje się ciszą i spokojem, a niska zabudowa zapewnia kameralny klimat. Mieszkańcy mogą cieszyć się wypoczynkiem z dala od zgiełku ulicznego i komunikacyjnego, co sprzyja relaksowi i regeneracji. Zapraszamy do kontaktu inwestycja w trakcie projektowania.