Skip to main content

O Firmie

JS INVESTBUD - Doświadczony lubelski deweloper
Budujemy kameralne osiedla jednorodzinne w Lublinie i okolicach. Dokładnie selekcjonujemy tereny, które w partnerstwie z biurem projektowym zamieniamy w unikalne projekty. Po uzyskaniu niezbędnych pozwoleń na budowę, pieczołowicie nadzorujemy każdy etap prac, by udowodnić, że marzenia o własnym domu są osiągalne, aby na koniec przekazać Ci klucze do Twojej przestrzeni na ziemi.
JS INVESTBUD
Budujemy domy od 30 lat
Jesteśmy polską firmą deweloperską z ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku krajowym i zagranicznym.
W naszej ofercie znajdują się inwestycje deweloperskie realizowane w Lublinie i okolicach.
Polepszamy jakość życia naszych Klientów, realizując wielofunkcyjne inwestycje mieszkaniowe oraz usługowe w pełni zintegrowane z otoczeniem i z własną infrastrukturą. Do tej pory zrealizowaliśmy 7 projektów deweloperskich, sprzedając ponad 130 domow i mieszkań o łącznej powierzchni ponad 20 tyś mkw.
30 lat
Doświadczenia
130+
Domów
20 000
Powierzchni m²

Aktualne Inwestycje

Znajdź dom dopasowany do Twoich potrzeb
Misją firmy jest tworzenie miejsc zamieszkania odpowiadających potrzebom najbardziej wymagających Klientów. Realizowane inwestycje projektowane są w ten sposób, by spełniały najwyższe standardy i stanowiły wartość dodaną w swoim otoczeniu. Nad każdą pracują sprawdzeni specjaliści.

Zrealizowane

Doświadczenie potwierdzone realizacjami
realizacje
realizacja
Misją firmy jest tworzenie miejsc zamieszkania odpowiadających potrzebom najbardziej wymagających Klientów według nowoczesnych projektów.